Detalių, mazgų gamyba

21 rugsėjo, 2021pagal mingo0
gaminiai-zers-1
UAB ZERS įkurta 2010m. Kaune ir yra sertifikuota pagal ISO9001:2015 standartą (Kokybės vadybos sistemos. Reikalavimai). Įmonės staklynas – universalios bei programinio valdymo (CNC) tekinimo ir frezavimo, giluminio gręžimo staklės, terminės krosnys, pjūklai. Parką sudaro Vokietijos, Japonijos, Italijos gamintojų įrengimai, gamybos metai 2012-2020.

Įmonė pajėgi atlikti daugybę sudėtingiausių metalo apdirbimo operacijų. Mūsų specializacija – vidutinio dydžio ir stambūs gaminiai – cilindrai, flanšai ir t.t.

Išorės tekinimo darbams atlikti turime programines stakles su hidrauliniais liunetais (detalės iki 2m ilgio), kitus tekinimo darbus atliekame programinėmis staklėmis su mechaniniais liunetais (detalės iki 4m ilgio ir 460mm skersmens).

Frezavimo darbus atliekame su 5 ašių programinio valdymo staklėmis.

Turime gan didelį gręžimo/ritinimo galvų asortimentą atlikti vidaus apdirbimo darbus ir vamzdžių giluminį tekinimą-gręžimą (iki 4m ilgio) atliekame su programinėmis staklėmis.

Taip pat mūsų parke yra naujų mažesnių programinių ir universalių tekinimo-frezavimo staklių, kurių dėka galime atlikti įvairaus sudėtingumo smulkius darbus.

Galime atlikti detalių terminį grūdinimą iki 1480mm ilgio.

Palikti atsakymą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas. Būtini laukai pažymėti *